Ciężarówki

Chiptuning ciągników siodłowych / ciężarówek

 

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO CHIPTUNINGU SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Chiptuning w pojazdach służbowych czy pojazdach specjalnych które muszą na siebie zarabiać takich jak: ciągniki siodłowe, pojazdy przemysłowe, użytkowe oraz cysterny musi odbywać z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa. Precyzyjna obsługa sterowników silnika, odczytu, zapisu i edycja niektórych parametrów, może w odpowiedni sposób zmienić zachowanie pojazdu pod względem przyrostu mocy i oszczędności paliwa. Urządzenia posiadają 2 wersje sam zdecyduj która jest dla Ciebie.

Kessv2
Kessv2-master

URZĄDZENIE W WERSJI MASTER

CHIPTUNING CIĘŻARÓWEK / CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

Rozwiązania Master dotyczą głównie profesjonalistów, którzy są w stanie samodzielnie dokonywać obróbki map sterownika silnika. W pierwszym etapie należy odczytać plik zawarty w ECU przy użyciu KESSV2 lub K-Tag. Nastepnie używając ECM TITANIUM edytować mapy aby ponownie je zapisać do ECU. W razie potrzeby możesz przywrócić oryginalny plik.

Kessv2-slave

URZĄDZENIE W WERSJI SLAVE

Wybierz Mastera z którym będziesz współpracował.

Rozwiązania Slave są dedykowane dla warsztatów, które chcą rozszerzyć swoją działalność o dodatkowe usługi oraz zaznajomić się ze światem tuningu. Dzięki tym urządzeniom możesz w kilka minut odczytać i zapisać plik do sterownika, zrobiony wcześniej przez Mastera. Na rynku Polskim jest wiele firm Tuningowych posiadających urządzenia Master firmy Alientech. Pamiętaj aby wybrać taką, która będzie dostosowana do twoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl