Alientech ECM TITANIUM

ecmtitanium
Oprogramowanie do modyfikacji map ECU.


ECM Titanium to oprogramowanie do tuningu, które umożliwia łatwą i dokładną interpretację modyfikowanych plików jednostki sterującej. Jest kompatybilny ze wszystkimi oryginalnymi plikami samochodów, motocykli, ciężarówek, ciągników i łodzi; nie potrzebuje innych plików ani dodatkowych informacji, ponieważ wszystkie są już zawarte i opisane w oprogramowaniu.

Każdy oryginalny plik odpowiada sterownikowi poszczególnej mapy dostarczanemu przez Alientech, dekoduje on i udostępnia parametry pracy silnika, takie jak: przyspieszenie zapłonu, obroty silnika, procent przyspieszenia i ciśnienie atmosferyczne. W ten sposób można edytować powiązane parametry poprawiając wydajność silnika.

Każdy ECU zarządza wszystkimi czujnikami i elementami wykonawczymi układu silnika. Pliki zawarte w ECU mogą być odczytane przez KESSv2, K-TAG lub KESS3, zapisane w jednym pliku, który można edytować za pomocą oprogramowania ECM Titanium. Następnie można ponownie zapisać zmodyfikowany plik za pomocą KESSv2, K-TAG lub KESS3 w ECU.

Jakie są główne cechy ECM Titanium?

SZUKANIE STEROWNIKA(OPISU)MAP ECU
Wyszukiwarka sterowników to wyjątkowa funkcja, która pozwala automatycznie znaleźć wszystkie niezbędne informacje, aby zmodyfikować oryginalny plik załadowany do ECM Titanium. Nie musisz kupować ani wyszukiwać dodatkowych informacji, aby edytować parametry pracy silnika.

 

LISTA MAP ECU

W sekcji poświęconej liście map znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby jak w najlepszy sposób zarządzać dowolnym ECU i TCU. Mapy są podzielone na kategorie takie jak: sterowanie zmiennymi fazami rozrządu, kąt wyprzedzenia zapłonu, ciśnienie doładowania, moment obrotowy silnika, ograniczniki, limitery i dezaktywacje. Oprócz kategorii mapy, znajdziesz także wszystkie dostępne jednostki miary dla każdej pojedynczej funkcji.

PODGLĄD TABELI

Dzięki widokowi tabeli masz dokładnie przedstawione parametry w rzeczywistych wartościach używanych do sterowania silnikiem. Następnie można utworzyć własną strategię edycji map w sterownikach. Na przykład możesz użyć funkcji interpolacji, która pozwala modyfikować parametry w sposób proporcjonalny do wybranego obszaru mapy.


PODGLĄD 3D

Widok 3D pozwoli określić kształt mapy. W tej funkcji możesz linearyzować, modyfikując wartości punkt po punkcie tak, aby reakcja silnika była bardziej wyrównana i gładka. Będziesz także w stanie zwiększyć lub zmniejszyć określone obszary, aby poprawić osiągi pojazdu.

PODGLĄD 2D


Dzięki widokowi 2D będziesz mieć możliwość rozpoznania całego oryginalnego pliku, aby wyszukać jedną lub więcej map, które są dla Ciebie istotne. Będziesz mógł modyfikować dowolny parametr na załadowanej mapie. A dzięki funkcji ''addresses MEMO'' możesz zapamiętać adresy map, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz je podczas kolejnych prac.

WEWNĘTRZNE BAZY DANYCH

Nasza wewnętrzna baza danych, umożliwi zapisanie wszystkich plików na ECM Titanium w pamięci flash, dzięki czemu będą odszukiwane automatycznie gdy załadujesz plik który był już rozpoznany. Pozwala to pracować na wielu komputerach nie tracąc zapisanych wcześniej kalibracji map. Jeśli wybierzesz żądany oryginalny plik, znajdziesz wszystkie skojarzone pliki oryginalne modyfikowane, które wcześniej utworzyłeś.

Driver Maker (Kreator MAP)


Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał ECM Titanium i stać się jeszcze bardziej niezależnym, tworząc własne mapy, Driver Maker to właściwy wybór: jest to wtyczka do tworzenia nowych sterowników lub modyfikacji istniejących sterowników kalibracji pliku zapisanych w bazie danych Alientech. Dzięki Driver Maker możesz stać się profesjonalistą, jakim kiedykolwiek chciałeś być.

ECM TITANIUM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl