KESS v2 Alientech
Programator sterownika silnika oraz skrzyni biegów.

 

Najlepsze urządzenie do odczytu i zapisu oryginalnego lub zmodyfikowanego pliku ECU. Cały proces odbywa się poprzez złącze OBD.

Poprzez złącze OBD, KESSv2 może połączyć się z ECU samochodów osobowych, motocykli, ciężarówek, ciągników i łodzi, odczytać i zapisać zawartość sterownika silnika lub skrzyni biegów. Celem jest optymalizacja osiągów pojazdu i elektronicznej jednostki sterującej. Pozwala to na odblokowanie parametrów i optymalizacje pod kątem mocy momentu i wielu funkcji zapisanych w ECU.

KESSV2 MASTER

Urządzenie KESSV2 Master jest proponowane profesjonalistom, którzy chcą tworzyć sieć swoich Dealerów. To urządzenie zostało stworzone aby mieć pełna kontrole nad plikami i ich obróbką.

Czynności związane z odczytem i zapisem są prowadzone z maksimum bezpieczeństwa. Urządzenie KESS V2 w rękach profesionalisty daje ogromne możliwości i sprawny przebieg usługi. Podpięcie, odczyt, modyfikacja pliku w ECM-TITANIUM oraz zapis to proces który odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa dzięki algorytmowi kontrolującemu sumy kontrolne pliku.

Kessv2 Master
kessv2 Slave

KESSV2 SLAVE

KESS v2 SLAVE to najlepsze rozwiązanie dla tych warsztatów które chcą wejść o poziom wyżej. Dodatkowy pakiet usług oraz stosunkowo niska cena urządzenia, sprawiają ze jest najbardziej popularnym programatorem na rynku.

Urządzenie typu KESS V2 SLAVE funkcjonalnością nie różni się niczym od MASER-a. Menu, algorytmy sum kontrolnych odczyt oraz zapis pliku odbywa się w ten sam sposób. Jedyną różnicą która dzieli oba urządzenia to format pliku. SLAVE odczytując plik tworzy wartość .COD Oznacza to iż programator skompresował i zakodował plik, który jedynie może rozkodować wybrany przez nas MASTER z którym rozpoczęliśmy lub rozpoczniemy współprace.

 KESS V2 dostosuj go do własnych potrzeb.

Dzięki urządzeniom Alientech możesz spełnić wymagania i zapotrzebowanie wszystkich klientów i warsztatów, z którymi pracujesz i stworzyć nową sieć współpracowników!

 

kessv2 funkcje  

K-Suite

Oprogramowanie do zarządzania KESS v2

Istotną w pracy pomocą  jest K-Suite. Oprogramowanie KESSv2, które z łatwością i krok po kroku poprowadzi Cię przez wszystkie etapy: wybór pojazdu lub ECU.Bogata baza ilustrowanych podpowiedzi, ułatwi Ci pracę aby nie popełnić błędu. Menu oprogramowania można dowolnie konfigurować, w jakim charakterze będziemy wybierać nasz docelowy pojazd. 

Ksuite

 
Nowe możliwości w które został doposażony KESSv2 sprawiają że jest bardziej niezawodny, wszechstronny i elastyczny podczas pracy. W oprogramowaniu K-SUITE udoskonalono również funkcje z których korzystasz na co dzień.

SZKOLENIA I WSPARCIE TECHNICZNE. JESTEŚMY Z WAMI W KAŻDYM ETAPIE Twojej pracy

Dajemy Ci narzędzia do bezpiecznej i komfortowej pracy. Pomoc przy korzystaniu z naszego zaplecza technicznego - nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w najbardziej trudnych i stresujących momentach pracy. Alientech Cloud jest również dostępny, abyś mógł uzyskać dostęp do możliwości i usług, tylko dla naszych klientów.

Naucz się jak korzystać z KESSv2 w najbardziej efektywny sposób.

Nasz KURS oferuje szkolenie mające na celu pełne wykorzystanie oprogramowania Kessv2. Terminy i program szkoleń znajdują się na naszej stronie szkolenia i kursy.

BMW Kabel przewód 20 pinów BMW Kabel przewód 20 pinów
Producent: Alientech
528,46 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Kabel 6 pinów do Harley Davidson Kabel 6 pinów do Harley Davidson
Producent: Alientech
169,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Kabel do MV AUGUSTA Kabel do MV AUGUSTA
Producent: Alientech
169,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Kabel do Yamaha T-Max Kabel do Yamaha T-Max
Producent: Alientech
169,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Kabel Volvo – Renault Kabel Volvo – Renault
Producent: Alientech
512,20 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
KessV2 Kompletny zestaw do maszyn rolniczych. KessV2 Kompletny zestaw do maszyn rolniczych.
Producent: Alientech
6 308,13 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
KESSv2 Master (Urządzenie) KESSv2 Master (Urządzenie)
6 450,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
KESSv2 Slave (Urządzenie) KESSv2 Slave (Urządzenie)
3 870,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl