Łodzie i motorówki

Chiptuning łodzi oraz motorówek.

 

NAJLEPSZE URZĄDZENIE DO CHIPTUNINGU ŁODZI

Chiptuning jest również możliwy w jednostkach pływających. Zaliczane są łodzie motorowe, promy, skutery wodne, duże jachty oraz statki. Wszystkim jednostkom pływającym wyposażonym w elektroniczny system sterowania silnikiem można poprawić elastyczność pracy silnika przy jednoczesnym zachowaniu oszczędności paliwa. Właśnie dzięki tym urządzeniom możesz optymalizować plik twojego klienta dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

Kessv2
Kessv2-master

WERSJA MASTER

CHIPTUNING ŁODZI

Rozwiązania Master są polecane profesjonalistom, którzy chcą mieć maksimum możliwości. Wybierają go najczęściej tunerzy mający za sobą kilka lat doświadczenia. Cały proces odczytu, obróbki i zapisu pliku odbywa się w sposób nieinwazyjny. Kessv2 daje to ogromne możliwości pod kątem programowania ECU Łodzi i motorówek. W dowolnym momencie możesz przywrócić oryginalny plik.

Kessv2-slave

WERSJA SLAVE

Wybierz odpowiedniego Mastera, bo tylko on rozkoduje Twoje pliki

KESS v2 SLAVE to najlepsze rozwiązanie dla warsztatów i osób prywatnych którzy chcą wejść o poziom wyżej. Stosunkowo niska cena urządzenia, łatwość obsługi i stały kontakt z Masterem pozwalają szybko zrozumieć i poznać zasady tuningu łodzi. Urządzenie typu KESS V2 SLAVE funkcjonalnością nie różni się niczym od MASER-a. Menu, algorytmy sum kontrolnych odczyt oraz zapis pliku odbywa się w ten sam sposób. Jedyną różnicą która dzieli oba urządzenia to format pliku. SLAVE odczytując plik tworzy wartość .COD Oznacza to iż programator skompresował i zakodował plik, który może jedynie rozkodować wybrany przez nas MASTER.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl