Maszyny rolnicze

Chiptuning traktorów i maszyn rolniczych.

 

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO CHIPTUNINGU MASZYN ROLNICZYCH

W przypadku maszyn rolniczych celem chiptuningu jest osiągniecie dużej sprawności silnika przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej oszczędności paliwa. Dla doświadczonego tunera nie jest problemem dostosować w taki sposób oprogramowanie. Wybierz urządzenie które jest dostosowane do twoich potrzeb. Odkryj najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy.

Kessv2
Kessv2-master

WERSJA MASTER

CHIPTUNING MASZYN ROLNICZYCH I CIĄGNIKÓW

Rozwiązania Master są polecane profesjonalistom, którzy chcą mieć maksimum możliwości. Wybierają go najczęściej tunerzy mający za sobą kilka lat doświadczenia. Cały proces odczytu, obróbki i zapisu pliku odbywa się w sposób nieinwazyjny. Kessv2 daje to ogromne możliwości pod kątem programowania ECU maszyn rolniczych. W dowolnym momencie możesz przywrócić oryginalny plik.

Kessv2-slave

WERSJA SLAVE

Wybierz Mastera odpowiedniego dla Twoich potrzeb

KESS v2 SLAVE to najlepsze rozwiązanie dla warsztatów i osób prywatnych którzy chcą wejść o poziom wyżej. Stosunkowo niska cena urządzenia, łatwość obsługi i stały kontakt z Masterem pozwalają szybko zrozumieć i poznać zasady tuningu. Urządzenie typu KESS V2 SLAVE funkcjonalnością nie różni się niczym od MASER-a. Menu, algorytmy sum kontrolnych odczyt oraz zapis pliku odbywa się w ten sam sposób. Jedyną różnicą która dzieli oba urządzenia to format pliku. SLAVE odczytując plik tworzy wartość .COD Oznacza to iż programator skompresował i zakodował plik, który może jedynie rozkodować wybrany przez nas MASTER.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl