Motocykle

 Chiptuning Motocykli

 

  

 

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO CHIPTUNINGU MOTOCYKLI

CHIPTUNING motocykli to specyficzna branża, wymaga ona precyzji i ogromnego doświadczenia.Każdy kto decyduje się na tuning motocykla wymaga od tunera dostosowania parametrów, reakcji motocykla i możliwości takich jak w Icle of Man TT. Dlatego firma ALIENTECH stworzyła rozwiązania wychodząc na przeciw potrzebom tunerów. Właśnie dzięki tym urządzeniom możesz optymalizować plik twojego klienta dopasowany do jego stylu jazdy.

Kessv2
Kessv2-master

WERSJA MASTER 

CHIPTUNING MOTOCYKLI

Rozwiązania typu Master są polecane profesjonalistom, którzy chcą mieć maksimum możliwości.
Wybierają go najczęściej tunerzy mający za sobą kilka lat doświadczenia. Cały proces odczytu, obróbki i zapisu pliku odbywa się w sposób nieinwazyjny.
Kessv2 daje to ogromne możliwości pod kątem programowania ECU motocykli i dowolnym momencie również możesz przywrócić oryginalny plik.

Kessv2-slave

WERSJA SLAVE

Wybierz Mastera odpowiedniego dla  twoich potrzeb

KESS v2 SLAVE to najlepsze rozwiązanie dla warsztatów i osób prywatnych którzy chcą wejść o poziom wyżej.
Stosunkowo niska cena urządzenia, łatwość obsługi i stały kontakt z Masterem pozwalają szybko zrozumieć i poznać zasady tuningu. Urządzenie typu KESSv2 SLAVE funkcjonalnością nie różni się niczym od MASER-a.
Menu, algorytmy sum kontrolnych odczyt oraz zapis pliku odbywa się w ten sam sposób. Jedyną różnicą która dzieli oba urządzenia to format pliku. SLAVE odczytując plik tworzy wartość .COD Oznacza to iż programator skompresował i zakodował plik, który może jedynie rozkodować wybrany przez nas MASTER.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl