O firmie

 ALIENTECH

 

Firma Alientech jest jak jedna wielka Włoska rodzina, składa się z ponad 40 profesjonalistów, mających średnio 30-45 lat. Są to ludzie z różnych zakątków świata, entuzjaści nowych technologii, których pasja do silników i tuningu jest główną motywacją do nieustannego poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań i akceptowania każdego nowego wyzwania, które spotykamy każdego dnia.

 

Jest to trudna praca, wymaga poświęcenia mnóstwa godzin testów aby stanąć na przeciw oczekiwaniom klientów. Wiele zmiennych w elektronice samochodowej stawia przed nami coraz większe wyzwania które podejmujemy z uśmiechem na twarzy. Takie trudności ostatecznie w pełni pozwalają nam zrozumieć i odpowiednio zarządzać procesem inżynierii, jak komunikować się i modyfikować pliki w elektronicznej jednostce sterującej.(ECU)

 

Dla każdego modelu pojazdu z tym samym silnikiem, może odpowiadać wiele różnych specyfikacji.
Ten sam silnik, ale z innym ECU lub ten sam ECU, ale z innym oprogramowaniem lub częściami osprzętu ... Wszystko, co na pierwszy rzut oka może wyglądać tak samo, może kryć wiele ważnych różnic.

Z tego powodu nasze zespoły pomocy technicznej oraz badań i rozwoju zawsze działają zgodnie z Twoimi sugestiami i rozwiązują Twoje problemy tak szybko jak to możliwe, identyfikując i korygując wszelkie błędy programowe. Tworzymy nowe i ulepszamy wszystkie protokoły komunikacyjne, utrzymując przy tym niezawodność aktualnie działających. 

 

To jest nasza droga którą idziemy i na której spotkaliśmy Ciebie wspólnie dążąc do ulepszania naszych rozwiązań.

 

Jesteś dla nas paliwem, które sprawia, że nasza pasja i zaangażowanie nie gaśnie. Każdy rozwiązany wspólny problem, każda odnowiona subskrypcja pomaga nam pogłębiać relacje między nami. Dziękujemy, że jesteście z nami od ponad 25 lat, przyczyniając się i pomagając zmienić grono przyjaciół w rosnącą międzynarodową korporację, zawsze służącą wam pomocą. 62850 SPRZEDANYCH URZĄDZEŃ
64078 ROZWIĄZANYCH PROBLEMÓW
90523 OBSŁUGIWANYCH POJAZDÓW
1717 DOSTĘPNYCH PROTOKOŁÓW
 

Kessv2 ECM TITANIUM


NASZA SIEDZIBA 

Nasz stały wzrost w ostatnich latach spowodował konieczność zbudowania nowej struktury. Ma ona na celu podział funkcjonalności działów, tak aby szybciej reagować na każdą zmianę rynku, potrzeby klientów lub problemy techniczne. Dzisiaj tak wygląda nasza struktura.

 

AKADEMIA

Podstawowa wiedz oraz i pogłębianie rozwoju i zaawansowanych technik chiptuningu pozwala nam wprowadzić naszych klientów na wyższy poziom.

 

ADMINISTRACJA

Starannie przygotowana strategia  finansowa firmy, pozwoliła nam inwestować w rozwój i badania oraz zapewnić odpowiednia reklamę dla firmy.

 

WSPARCIE

Obsługa po sprzedażowa oraz serwis to dział dbający o jak najszybszy kontakt i poziom obsługi. Problemy powstające podczas prac to dla działu technicznego dzień powszedni.

 

SPRZEDAŻ

Obsługa klienta oraz wizerunek za tym idący to dla nas najważniejsza sprawa. Nasz personel stale podwyższa swoje kwalifikacje aby dać  najwyższy poziom obsługi.

 

LOGISTYKA

 System wysyłkowy zoptymalizowaliśmy aby adaptery, przewody, ramy i kable były pakowane i wysyłane zaraz po zamówieniu. Nasz magazyn pracuje każdego dnia do ostatniej wysyłki.
 

MARKETING

Aby nasze produkty były dostępne w łatwy sposób dział marketingu pracuje nad ich widocznością w sieci. Na co dzień konsultuje się ze swoimi dystrybutorami aby informować o nowościach i podnosić jakość obsługi. 

 

PRODUKCJA

Wszystkie nasze urządzenia są produkowane w jednej z naszych siedzib. Każde nasze urządzenie jest poddawane wnikliwej analizie a następnie wysyłane do klienta.

 

BADANIA

Badanie nowych jednostek sterujących, nowe protokoły komunikacyjne są chlebem chlebem powszednim naszych inżynierów. W laboratoriach ciężko pracują abyśmy zawsze byli o krok do przodu.

 

ROZWÓJ FIRMY

Ciągła analiza rynku i zapotrzebowań naszych klientów jest dla nas wyznacznikiem jasnego celu na przyszłość.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl