Samochody osobowe

 Chiptuning samochodów osobowych i dostawczych.

 

 

 

NAJLEPSZE URZĄDZENIA DO CHIPTUNINGU

Chiptuning oznacza możliwość zmiany parametrów ECU samochodu, furgonetki lub kampera modyfikując parametry silnika i automatycznej skrzyni biegów, twórz mapy silnika ECU dla stylu jazdy sportowego, ekonomicznego lub po prostu idealnie dostosowanego do potrzeb Twojego klienta. Wybierz urządzenie najlepsze urządzenie dla siebie i odkryj najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy, w razie wątpliwości z chęcią Ci pomożemy

Kessv2
Kessv2-master

WERSJA MASTER

TUNING PO ZŁĄCZU OBD

Rozwiązania Master są polecane profesjonalistom, którzy chcą mieć maksimum możliwości. Wybierają go najczęściej tunerzy mający za sobą kilka lat doświadczenia. Cały proces odczytu, obróbki i zapisu pliku odbywa się w sposób nieinwazyjny. Kessv2 daje ogromne możliwości pod kątem programowania ECU oraz TCU. W dowolnym momencie możesz przywrócić oryginalny plik.

Kessv2-slave

WERSJA SLAVE

Wybierz odpowiedniego Mastera, bo tylko on rozkoduje Twoje pliki

KESS v2 SLAVE to najlepsze rozwiązanie dla warsztatów i osób prywatnych którzy chcą wejść o poziom wyżej. Stosunkowo niska cena urządzenia, łatwość obsługi i stały kontakt z Masterem pozwalają szybko zrozumieć i poznać zasady tuningu. Urządzenie typu KESS V2 SLAVE funkcjonalnością nie różni się niczym od MASER-a. Menu, algorytmy sum kontrolnych odczyt oraz zapis pliku odbywa się w ten sam sposób. Jedyną różnicą która dzieli oba urządzenia to format pliku. SLAVE odczytując plik tworzy wartość .COD Oznacza to iż programator skompresował i zakodował plik, który może jedynie rozkodować wybrany przez nas MASTER.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl