Szkolenia i kursy

NAUCZYMY CIĘ TUNINGOWAĆ

ALIENTECH

 

 Trzy poziomy kursów, trzy rodzaje dostosowanych dla ciebie metod, nieskończone informacje praktyczne i teoretyczne, abyś był profesjonalistą, którego wszyscy będą potrzebować. Naucz się korzystać z narzędzi Alientech we właściwy sposób, odkrywając ich potencjał, zobacz praktyczne przykłady i prawdziwe przypadki, w których twoje umiejętności pomogą odróżnić ciebie od wszystkich amatorów, którzy mocno psują rynek.

 

SZKOLENIA I KURSY GRUPOWE

Możesz zdecydować się na jedną z placówek Alientech, w której co miesiąc organizujemy nasze kursy szkoleniowe. Będą składać się z małych grup ludzi, nie więcej niż 5-6, gdzie można spotkać się i debatować z ludźmi z całego świata.
 
  

INDYWIDUALNE SZKOLENIA

Masz też możliwość odbyć indywidualne szkolenie, jeden z naszych Inżynierów jest do twojej z dyspozycji. Zaplanuje i dostosuje poziom kursu do twojego stanu wiedzy.
 
 

JAK DZIAŁA AKADEMIA ALIENTECH

Akademia Alientech została opracowana i zorganizowana, aby przekazywać wiedzę i doświadczenie, tym  którzy chcą pracować i być rozpoznawalnym w świecie chiptuningu. Taka wiedza pozwoli uzyskać niezależność w korzystaniu z narzędzi i oprogramowania Alientech, aby w pełni produktywnie wykorzystać czas pracy. Na koniec kursu, jako dowód nabytej wiedzy, wystawiany jest certyfikat obecności.

W ciągu tych lat nasza Firma przyjęła tysiące ludzi z całego świata, którzy zdecydowali się podążać za naszą marką, wiedzą i doświadczeniem.
Również dzięki ich opiniom, stopniowo zmienialiśmy nasze oferty szkoleniowe, aby zapewnić pełną wiedzę, zarówno praktyczną, jak i teoretyczną.

 

TRZY RÓŻNE POZIOMY SZKOLENIA
PODSTAWOWY, ZAAWANSOWANY ORAZ POZIOM EXPERT

 
POZIOM PODSTAWOWY
 
 
Po kursie na poziomie podstawowym, będziesz w stanie zdobyć podstawową wiedzę, aby podjąć pierwsze kroki w dziedzinie chiptuningu. Pojęcia takie jak modyfikacje plików i kalibracja nie będą stanowić dla Ciebie problemu. Dowiesz się wszystkiego na temat jednostki sterującej silnika: struktura, praca i główne komponenty; Dowiesz się, jak korzystać z narzędzi i oprogramowania Alientech.

 
POZIOM ZAAWANSOWANY
Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w kursie na poziomie zaawansowanym, to znaczy że chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat silników benzynowych i wysokoprężnych. Dowiesz się szczegółowo o działaniu jednostek ECU nowej generacji, oraz poznasz sposoby jak opracowywać modyfikacje plików dla różnych typów silników. Na koniec będziesz pracować autonomicznie i profesjonalnie na jednostkach sterujących wyposażonych w najnowocześniejsze sterowniki silnika pod czujnym okiem naszych Inżynierów.
 
 
POZIOM EXPERT
Trzeci poziom przeznaczony jest dla tych, którzy przeszli dwa wcześniejsze poziomy i potrzebują czegoś więcej. Celem jest samodzielna nauka tworzenia sterowników kalibracji map w ECM Titanium. Odkryjesz najbardziej zaawansowane i specyficzne parametry do modyfikacji w plikach jednostek sterujących, dane potrzebne do utworzenia i dodania map do sterownika, a wtyczka Driver Maker nie będzie już stwarzać problemów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl